PRODÁNO – Rodinný dům v Žarošicích

Nabízel jsem k prodeji prostornou novostavbu velmi úsporného, samostatně stojícího, přízemního, nepodsklepeného cihlového domu v Žarošicích, 32 min jízdy od Brna. Přijeďte objevit místo, kde můžete bydlet, vychovávat děti, najít nové přátele a prožít zde kus života.

Dispozice, použité stav. materiály, standardy:
Dispozice: zádveří, vstupní hala, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem, 2 pokoje, ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, technická místnost, krytá terasa a garáž pro dvě automobilová stání. Zastavěná plocha je 167 m2. Vstup do garáže je přes chodby a dále vraty z uliční strany nebo zadními dveřmi ze dvora.

Stavba je založena na základové desce, obvodové stěny POROTHERM tl. 375 mm, příčky POROTHERM tl. 100 a 150 mm. Tepelná izolace – polystyren tl. 70 mm. Střešní krytina – betonová střešní taška KM Beta, dřevěný krov, klempířské prvky v provedení měď, plastová okna s izol. dvojsklem, podbití přesahů střechy dřevěnou palubkou.

Technologie, inž. sítě:
Napojeno na vodovodní řad, elektřinu a kanalizační přípojku pro odvod dešťové vody. Kanalizační přípojka pro odvod splaškové vody se bude připojovat. Vytápění řešeno jako ústřední, teplovodním elektrickým kotlem (v obývacím pokoji a koupelně navíc podlahové) s možností přitápění krbem s ventilátorem.

Parkování před domem nebo ve vlastní garáži pro dva automobily. Zahrada 771 m2, celková plocha pozemku 941 m2.