Jaká je tržní hodnota vašeho bytu?

Byt 2+kk, 53 m2, Brno - Modřice

Odhad ceny bytu je zdarma pro majitele nemovitosti (kromě odhadu pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení, který je zpoplatněn). Odhad ceny vašeho bytu obdržíte mailem do 24 hodin od odeslání poptávky nebo poslední konzultace. Tyto odhady tržní ceny nemovitosti neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování.

Poptávka po odhadu bytu

Proč si nechat udělat odhad

Rodinný dům v Žarošicích

Jste vlastníkem bytu v Brně a zajímá vás jeho současná tržní hodnota? Hodnotu bytu ovlivňuje nejen neustále kolísající trh s nemovitostmi, ale i lokalita, stáří, umístění, dispozice, stavební materiál, stav, druh vlastnictví, atd. Potřeby na bydlení se v průběhu života mění a ať už uvažujete o tom, že se přestěhujete do domu či bytu odpovídajícího vašim současným preferencím, nebo jste se rozhodli zpeněžit byt, který jste pořídili jako investici, rád vám pomůžu s odhadem jeho ceny.

Kdy je odhad ceny nemovitosti zdarma a k čemu slouží?

  • Pro koho jsou odhady zdarmaodhad tržní ceny nemovitosti, je zdarma pouze pro majitele nemovitostí a to pouze v Brně a v okrese Brno venkov. Odhady z jiných okresů než Brno a Brno venkov jsou zpoplatněny.
  • K čemu slouží odhady – odhad slouží jak při prodeji nemovitosti, tak také jako odhad pro dědické řízení, vypořádání s ostatními spoluvlastníky či rozvodovém řízení.
  • K čemu neslouží odhady – odhady neslouží jako podklad pro banku na vyřízení úvěru nebo refinancování či pro Finanční úřad pro podání daně z nabytí nemovitých věcí.
  • Které odhady jsou zpoplatněny – odhady pro dědická řízení, vypořádání se spoluvlastníky a rozvodové řízení.
  • Za jak dlouho obdržíte odhad – odhad obdržíte do 24 hodin od odeslání poptávky, nebo konzultace.

Pomoc s prodejem bytu

Chystáte se prodat svůj byt a zvažujete, zda ho prodat svépomocí nebo s pomocí realitní kanceláře? Zkuste si nejprve přečíst článek Jak prodat nemovitost, v němž se o procesu prodeje dozvíte všechny podstatné informace. Když se poté rozhodnete, že raději využijete služeb realitního makléře, neváhejte mě kontaktovat.