PRODÁNO – Rodinný dům, Brno Černovice

Nabízel jsem k prodeji zateplený, cihlový dům na ulici Řehořova. Brno-Černovice je oblíbené místo kde můžete bydlet, vychovávat děti, najít nové přátele, prožít zde kus života nebo vhodně investovat a byty v tomto domě pronajímat.

Rodinný dům je přibližně čtvercového půdorysu, má 4 podlaží. Sedlová střecha je nesena vaznicovým krovem, hřeben je orientován rovnoběžně s ulicí. Niveleta přízemí domu je ve výšce půl podlaží nad přilehlým terénem. Hlavní vstup je orientován přímo do ulice, a to ze schodišťové haly s dvouramenným schodištěm. Ve dvorní části je situována zahrada zpřístupněná suterénem domu. Dům má orientaci J-S.

Dispozice, použité stav. materiály, standardy:
Nachází se tu 3 obytná patra s možností nástavby minimálně jednoho dalšího (k dispozici je pasport domu i architektonická studie), zastavěná plocha a nádvoří je 154 m2, z toho zahrada 78,9 m2.

1.PP – suterén (49,54 m2): chodba s výstupem na zahradu, sklep, pokoj, komora, prádelna, koupelna

1.NP (57,91 m2): chodba, WC, komora, kuchyň, ložnice, obývací pokoj

2.NP (58,90 m2): chodba, WC, kuchyň, ložnice, obývací pokoj

3.NP (61,92 m2): chodba, půda

Tepelná izolace – systém ETICS. Plastová okna. Podlahy v 1. NP v pokojích dřevěné, v kuchyni linoleum, ve 2. NP plovoucí podlahy, ostatní včetně schodiště – keramika.

Technologie, inž. sítě:
Napojeno na vodovodní řad, kanalizaci, plyn i elektřinu. Další energetickou alternativou mohou být solární panely. Elektroinstalace vyjma 1. NP v mědi.

Parkování před domem. Zahrada 78,9 m2.

Lokalita a okolí:
Je zde veškerá občanská vybavenost.