PRODÁNO – Byt 3+kk, Rosice

Exkluzivně jsem nabízel k prodeji cihlovou bytovou jednotku 3+kk v osobním vlastnictví o celkové výměře 79,38m2 po kompletní rekonstrukci z roku 2010. Nemovitost se nachází v Rosicích, okr. Brno-venkov, pouhých 19 min od Brna.

Byt je v 1.NP, v domě bez výtahu a je dispozičně řešen jako: zádveří, prostorná koupelna s WC, obytný prostor s kuchyňskou linkou a dva pokoje.

Byt má vlastní měřidla spotřeby energií a vytápění. Vytápění je řešeno kondenzačním plynovým kotlem, který je umístěný ve sklepě, regulováno je termostatem, okna jsou plastová.
Dům má 4 bytové jednotky, ke každému bytu je menší i větší sklep. Součástí bytu je na míru vyrobená kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů a vestavěný nábytek. Je zde bezproblémové parkování před domem. K bytu náleží i dřevěná, elektrifikovaná pergola.

Nadstandardní je zde především na míru dělaná kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči, funkční krbová kamna, prostorná koupelna s podlahovým topením, kvalita zpracování a použité materiály, bezpečnostní dveře, pergola v ceně bytu, velký sklep, využitelný půdní prostor.