PRODÁNO – Byt 3+1, Brno – Bystrc

Exkluzivně jsem nabízel k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví v krásném a klidném místě na ulici Štouračova v brněnské městské části Bystrc, (možnost úprav dispozice na 3+kk), o celkové rozloze 74,1 m2.

Jedná se o mimořádnou lokalitu blízko u lesa. Dispozice: prostorná předsíň (8,14 m2), tři samostatné pokoje (20,35 m2, 16,13 m2, 11,81 m2), kuchyně s jídelnou (11,71 m2), koupelna (2,47m2), samostatné WC (0,98 m2), balkon (2,12 m2). Velmi nízké náklady na bydlení – reálně pro 4 osoby (2 dospělí a 2 děti) 2000Kč měsíčně + elektřina dle vyúčtování asi 670Kč měsíčně, plyn asi 160Kč měsíčně + FO 1482Kč.

Dům prošel úplnou revitalizací (zateplení domu, fasádní nátěr, okna, balkony, nové stoupačky, vchodové dveře, zvonky i výtah.) Na domě nevázne žádný dluh.

K bytu náleží sklepní kóje i např. bezpečnostní, požární dveře. V domě je k dispozici kočárkárna/kolárna a sušárna, v mezipatře společná lodžie. Byt samotný je udržovaný a ve velmi dobrém stavu, vhodný k okamžitému bydlení či modernizaci dle Vašich vlastních představ.

Orientace bytu je východ-západ.

Bezproblémové parkování u domu. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost (potraviny, škola, školka, lékař)a zastávka MHD. Byt je i zajímavou investicí k pronajímání. Jedná se o bydlení v klidné lokalitě, plné zeleně, s příjemným výhledem do okolí.

Hřiště pro děti s mnoha hracími prvky jen 100 m od domu, školka a obchod v ulici a dechberoucí okolí tvoří jedinečnou kombinaci toho, co činí bydlení v tomto místě mimořádně atraktivním. Ať už jste příznivci venkovních aktivit jako je cyklistika, běh či turistika nebo jen toužíte po vycházkách do přírody, která je v bezprostřední blízkosti bydlení, pak je tato nabídka určena právě Vám.

Internet v domě UPC i NetBox.