PRODÁNO – Byt 2+kk, Brno – střed

Exkluzivně jsem nabízel k prodeji nadstandardní cihlovou bytovou jednotku 2+kk v družstevním vlastnictví o celkové výměře 52,6m2. Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě Brno – střed, ul. Slovákova, pouhých několik minut pěšky do České a Svobodova náměstí. Jedná se o luxusní půdní nástavbu – novostavbu z roku 2010. K bytu se váže úvěr. Neplatíte zde daň z nabytí nemovitých věcí.

Byt se nachází ve 4.NP  (3.patro) v domě bez výtahu a je dispozičně řešen jako: zádveří, koupelna, samostatné WC, obytný prostor s kuchyňskou linkou a pokoj. Vše s orientací do jednosměrné ul. Slovákova.

Byt má vlastní měřidla spotřeby energií a vytápění. Vytápění je řešeno kombinovaným plynovým kotlem, který je umístěný v koupelně, regulováno je termostatem, který je v hlavní místnosti, okna jsou dřevěná (Eurookna) s izolačními dvojskly.

Dům má 9 bytových jednotek a 5 nebytových jednotek s potenciálem pronájmu sklepních prostor, vzhledem k výtečné poloze ve středu města, a zisku plynoucího do fondu oprav. Střecha je z roku 2010 s 20ti letou zárukou. V domě je nově zbudovaná kanalizace. V domě je rozveden UPC internet.

Součástí bytu je na míru vyrobená kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů a vestavěný nábytek. V okolí je kompletní občanská vybavenost.