PRODÁNO – Byt 2+kk, Brno – Černovice

Na základě výhradního zastoupení majitele jsem prodával exkluzivní byt 2+kk o velikosti 72,78 m2 s terasou 11,6 m2, zahradou 130 m2 a sklepem k užívání, který se nachází v Brně – Černovicích. Byt byl kolaudován v roce 2008.

Z prostorné chodby je vstup do velké koupelny a na terasu. Chodba se napojuje na obývací pokoj, který je spojen s kuchyňským koutem a jídelním prostorem. Kuchyň je moderní, vyrobená na míru, včetně vestavěných spotřebičů. Z obývacího pokoje se dostaneme do ložnice a velkými prosklenými dveřmi na terasu kde je i zásuvka elektřiny.

Orientace bytu je SV-JZ. V kuchyni, předsíni a v koupelně je dlažba. V kuchyni a koupelně je podlahové topení. Vytápění je zajištěno kombinovaným plynovým kotlem zn. Baxi. V obou pokojích je klimatizace. Internet je UPC, k dispozici společná TV anténa.

Cihlový dům, v němž se byt nachází, prošel v roce 2011 kompletní rekonstrukcí – zateplení, nová okna, elektroinstalace, vodoinstalace, odpady, odizolování, oprava sklepů. Dům je bez výtahu. K domu náleží i funkční studna a kočárkárna/kolárna. Na zahradě je k dispozici kromě vody i elektřina.

Stav bytu, vybavení, soukromí, velká terasa, parkování před domem, velká zahrada a sklep k užívání jsou hlavní výhody této nemovitosti.