Realitní makléř Ing. Kamil Jelínek, Brno

Realitní makléř Kamil Jelínek
Realitní makléř Kamil Jelínek

Díky svému asi 5,5 letému působení ve Velké Británii a plynulé angličtině se také zaměřuji na zahraniční, anglicky mluvící, klientelu. Působím jako realitní makléř pro Brno v nadnárodní, celosvětově rozšířené realitní společnosti RE/MAX díky čemuž mohu, mimo jiné, zprostředkovat realitní služby ve více než 37 státech Evropy, celkově více jak 80 zemích světa.

V oblasti realit mám zkušenosti již od roku 2003, kdy jsem koupil svou první nemovitost. Specializuji se na prodej, koupi, pronájem a odhady nemovitostí v lokalitách Brno, Brno-venkov a v blízkém okolí, ale také Ždánska – Kyjovska, odkud pocházím.

Získané certifikáty

S čím vám můžu pomoci:

Nabízím rozsáhlé zkušenosti nabité praxí a podložené neustálým studiem a sledováním legislativních změn a trendů v realitním průmyslu. Pro své zákazníky využívám veškeré konkurenční výhody, které mi skýtá práce pro renomovanou nadnárodní společnost v oblasti realit – RE/MAX.

Podívejte se také, jaké nemovitosti mám aktuálně v nabídce.

Realitní služby pro cizince

  • Poskytuji proaktivní zákaznický servis založený na mnoholetých zkušenostech s klienty nejen v ČR ale i ve Velké Británii
  • Komunikace v plynulé angličtině pro zahraniční klienty díky dlouholetému pobytu v zahraničí a složením nejvyššího certifikátu – Cambridge Certificate of Proficiency in English

Za doporučení klienta, který prodává nemovitost v Brně nebo v lokalitách Brno-venkov a blízkém okolí, nabízím finanční odměnu pro vás! Možnost dlouhodobé spolupráce. Pro bližší informace mne kontaktujte.